Tatuaże

1. ZNAK ZODIAKUZa prawym uchem Rihanny, znajduje się mały tatuaż, który obrazuje znak zodiaku Robyn - ryby.

2. MODLITWA W SANSKRYCIENa biodrze Rihanny znajduje się fragment modlitwy w języku sanskryckim, który w tłumaczeniu oznacza "Wybaczenie, Szczerość, Poskramianie, Kontrola".

3. GWIAZDKA 


W lewym uchu, Rihanna wytatuowała sobie małą gwiazdkę. Tatuaż został wykonany w popularnej dzielnicy Nowego Jorku, The Village.

4. ARABSKIE ZDANIE


Na lewym boku klatki piersiowej Rihanny znajduje się arabskie zdanie "All Hurria fi Al Maseeh", co w tłumaczeniu oznacza "Wolność w Bogu".

5. GWIAZDKI


Gwiazdki na szyi Rihanny to jeden z bardziej charakterystycznych tatuaży gwiazdy. Początkowo na plecach Rihanny pojawiło się kilka małych gwiazdek, jednak później, ulubiony tatuażysta Rihanny, Bang Bang powiększył tatuaż.

6. CZASZKA Z KOKARDKĄ


Ten tatuaż znajduje się na lewej kostce Rihanny i został wykonany podczas pobytu gwiazdy w Miami.

7. SŁOWO "MIŁOŚĆ"


Na wewnętrznej stronie środkowego palca Rihanny, znajduje się wytatuowane słowo "Love", co w tłumaczeniu oznacza "Miłość". Tatuaż wykonany został w Los Angeles.

8. NAPIS "SHHH"


Kolejnym, bardzo charakterystycznym dla Rihanny tatuażem, jest napis "SHHH" znajdujący się na prawym palcu wskazującym gwiazdy. Jest to jeden z najczęściej kopiowanych tatuaży Rihanny, przez inne gwiazdy, np. Lindsay Lohan, Lily Alen, czy też fanów Rihanny.

9. DATA URODZIN


Powyższy tatuaż przedstawia datę urodzin (04.11.1986) najlepszej przyjaciółki Rihanny, Melissy Forde. Melissa wytatuowała sobie dokładnie w tym samym miejscu datę urodzin Rihanny.

10.ZNAK PLEMIENNY


Znak plemienny na prawej ręce wykonany został podczas trasy koncertowej Rihanny w Nowej Zelandii. tatuaż wykonywany był tradycyjną, naturalną metodą (bez użycia profesjonalnych igieł).

"To ich tradycyjny tatuaż. Zawsze chciałam taki. Reprezentuje siłę i miłość. Potwornie bolało!"
Tatuaż ten został uzupełniony o maoryskie ornamenty wykonane za pomocą młotka i dłuta. Jego wykonanie zajęło około 11 godzin.


11. PISTOLET


Tatuaż ten powstał niedługo po pobiciu Rihanny przez Chrisa Browna. Wykonał go Bang Bang, autor większości tatuaży Rihanny, który przyleciał specjalnie z Nowego Jorku do domu gwiazdy w Los Angeles.

12. ZDANIE


Powyższe zdanie, które Rihanna wytatuowała sobie tuż pod obojczykiem brzmi "Never A Failure, Always A Lesson", które w tłumaczeniu brzmi "Nigdy klęska, zawsze lekcja". Tatuaż został napisany wspak, dlatego aby odczytać go poprawnie, potrzebne jest lustrzane odbicie. 

"To jest moje życiowe hasło na wszystko, zamiast zamartwiać się rzeczami, które były błędem, trzeba traktować je jako lekcję."
13. NAPIS


Rihanna w sierpniu 2010 roku postanowiła wytatuować sobie napis "Rebelle Fleur", który oznacza "Kwiat i bunt". Początkowo jednak media zwróciły uwagę, że tatuaż zawiera błąd, uznając, że w języku francuskim przymiotnik powinien znajdować się na drugim miejscu. Rihanna w wysłanym SMSie do swojego tatuażysty wytłumaczyła szyk napisu.

"Rebelle Fleur tłumaczymy jako Bunt i Kwiat, a nie Zbuntowany Kwiat, to dwa rzeczowniki zatem "fleur" nie musi być jako pierwszy. Dla twojej informacji, no na pewno będą o to pytać". 

Tatuaż powstał również przy okazji kampanii pierwszych perfum Rihanny "Reb'l Fleur".

14. KRZYŻYK


Tatuaż został wykonany przez Bang Bang. Jego odcień jest nieco jaśniejszy, ponieważ tusz został lekko rozcieńczony. W związku z wieloma sesjami zdjęciowymi Rihanny, tatuaż ten musi być dyskretny.

15. SŁOWO PO TYBETAŃSKU


Kolejny tatuaż - napis "Lover"  w języku tybetańskim, co w tłumaczeniu oznacza "Kochanek" znajduje się na pośladku Rihanny.

16. SOKÓŁ


W miejscu swojego pierwszego tatuażu, czyli nutek na prawej stopie, Rihanna postanowiła wytatuować egipskiego Sokoła, który swoim kształtem przypomina broń.

"Sokół: światło, które rozświetla mrok! Nigdy nie zamykają oczu podczas snu."
17. BOGINI ISISTatuaż to hołd złożony zmarłej na raka babci Rihanny. W mitologii egipskiej Isis to opiekunka rodzin, idealna matka i żona, a także przyjaciel niewolników, grzeszników i potepionych.

"Bogini Isis - Kobieta Kompletna - Wzór dla przyszłych pokoleń - #GranGranDolly - zawsze w moim sercu." 
18. EGIPSKA KRÓLOWA NEFERTITINefertiti to ukochana żona króla Egiptu, Echnatona. Jako królowa przybrała imię Neferneferuaton ("Nadzwyczajna piękność Atona"). Nadano jej wiele tytułów, m.in. "Księżniczka Dziedziczka", "Wielka Wychwalana", "Dama Łask",  czy "Słodka Miłości".

19. DATA: "1988"


Tatuaż wykonany przez tatuażystę Bang Banga w Nowym Jorku, oznacza datę urodzenia Rihanny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Followers