Rihanna w Polsce

Rihanna w ramach Coke Live Music Festival 
(25 sierpnia 2007 roku w Krakowie)
Rihanna po raz pierwszy odwiedziła Polskę w sierpniu 2007 roku, podczas swojej pierwszej międzynarodowej trasy koncertowej, promującej trzeci album zatytułowany "Good Girl Gone Bad", który okazał się najlepiej sprzedającym się albumem muzycznym 2007 roku.

Single pormujące album w większości stały się hitami, z których największy sukces odniosły "Umbrella" oraz "Don't Stop The Music" - oba utwory znalazły się na pierwszej pozycji światowego notowania.Rihanna w ramach trasy Good Girl Gone Bad
(19 marca 2008 roku w Warszawie)Rihanna 19 marca 2008 roku w warszawskim Torwarze podczas trasy koncertowej zatytułowanej Good Girl Gone Bad Tour po raz drugi wystąpiła w naszym kraju, gdzie ponownie promowała swój trzeci album "Good Girl Gone Bad" śpiewając swoje największe hity.Rihanna w ramach trasy Loud Tour 
(06 grudnia 2011 roku w Łodzi)


Rihanna 9 lutego 2011 roku ogłosiła, że wybiera się w trasę koncertową Loud po całym świecie w celu promowania albumu o tej samej nazwie. 6 grudnia 2011 roku Atlas Arena w Łodzi zgromadziła około piętnastu tysięcy fanów, którzy po kilku latach nieobecności piosenkarki w naszym kraju, przywitali Rihannę po raz trzeci w Polsce.

Trasa zyskała kluczowe uznanie krytyków muzycznych cytujących to jako "najlepszą trasę Rihanny".

"Dwie godziny wydające się dłuższe niż w rzeczywistości pokazują niesamowity billing. I jeszcze więcej!" (Jane Stevenson, Toronto Sun)

"Obudowa, suchy lód, zimne ognie, pióropusze z dymu, platformy i podnoszenie ich od dołu i z powrotem, w miarę potrzeb ruchoma część parkietu przenosi ją z jednej strony sceny na drugą, filmy, wijące się tancerki, armaty, rockowe solówki, mnóstwo zmieniających się kostimów i być może rekord w krzyczeniu "Montreal", przez Rihannę. Fani jedli to." (Bernard Perusse, Montreal Gazette)

"Rihanna potrafi wydać przyjęcie - erotyczne, zaparowane, gdzie wczorajsze kłopoty są zgniecione pod miło-wysokimi szpilkami i zatopione przez odurzająco klubowy bit." (Amanda Ash, The Vancouver Sun)

Rihanna w ramach Diamonds World Tour
(07 lipca 2013 roku w Gdyni)


Kolejny, czwarty koncert Rihanny w Polsce odbył się 7 lipca 2013 roku w Gdyni, dzień po zakończeniu Heineken Open'er Festival 2013. Występ był częścią światowej trasy koncertowej artystki promującej albumy "Talk That Talk" oraz "Unapologetic". Na koncercie pojawiło się ponad 50 tysięcy fanów! Koncert w Gdyni był jednym z największych koncertów w Polsce w 2013 roku. 

Rihanna do Polski przyleciała 6 lipca i od razu udała się na teren festiwalu w Gdyni, na koncert Kings of Leon. Następnie udała się do hotelu Sheraton w Sopocie, gdzie następnego dnia, na prywatnej plaży relaksowała się przed wieczornym koncertem.

"Polsko! Wrócę tutaj! I mam nadzieję, że już wkrótce! Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przybyli, czyniąc moją noc tutaj. Dziękuję, że dajecie mi tyle miłości i tyle energii za każdym razem, gdy tu jestem. Kocham Was na zawsze! Zróbcie hałas dla samych siebie! Nikt nie wychodzi dopóki nie skończymy tej piosenki!"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Followers