15.09.2014

Projektanci o Rihannie.


Projektant, a także przyjaciel Rihanny, Jeremy Scott w artykule dla New York Times, wypowiedział się na temat wyczucia stylu u Rihanny. Scott przyznał, że związek Rihanny z modą jest jak romans. Rihanna ogromnie interesuje się modą, przez co projektanci doceniają jej umiejętność przemieszczania się z jednej skrajności w drugą z niebywałą lekkością.

"Rihanna może pokazać się w zupełnie różnych wydaniach i stylach, ale wszystko i tak będzie wyglądało autentycznie. Może ubrać coś konserwatywnego i stworzyć to fajniejszym, albo założyć coś z mojej kolekcji dla Adidasa i sprawić, aby wyglądało to seksownie i kobieco, mimo że jest to z kolekcji męskiej."


Projektant Mel Ottenberg, którego bardzo często możemy zobaczyć u boku Rihanny również wspomniał o Robyn, przy okazji pokazu mody Proenza Schouler podczas New York Fashion Week.

„Tak naprawdę to Rihanna była w mieście w tym czasie, kiedy rozpoczynały się pokazy. Przyszła i powiedzała: "Chcę iść bla, bla, bla". A ja wtedy na to ‚ja też idę. A ona: "genialnie". I tak oto poszliśmy razem.”


Redaktor naczelny magazynu "W", Stefano Tonchi,, który pracował z Rihanną podczas robienia wrześniowej okładki magazynu określił, Rihannę jako "zwierzę modowe".

„Ona naprawdę ciężko pracowała. Tak, spóźniła się jak zawsze. Każdy wielki muzyczny talent ma problem z terminarzem. Oni mają swoją świtę i tak dalej. Ale o czwartej była na planie i oceniała ciuchy. Była wielką częścią całego procesu twórczego.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Followers